So needed chill session. How to have a fabulous pool time!

 

My fashion:
Kimono cover-up: Vintage
Hat: Vintage 
Bikini: Amazon Fashion

 

We can all agree that chill is needed and we all deserve it! After all the stressful time we live in we all deserve a bit of relaxation and fun time!

I know everyone relaxes differently, I am active even on vacation but when I relax relax I need a beach or a pool. There is nothing better than floating on the water and sunbathing

How to have a fabulous pool time?

 1. You need a fun bikini. Life is too short to wear boring bikini. I love strapless ones with fun prints. This marble one is also great because it highlights your tan 🙂
 2. You need a hat! The bigger the better! I love the sun. I really do but I also love my skin. I also love hats and for me, any time is good for a hat.
 3. A cover-up! The more fabulous and unique the better. This kimono one was one of the rare thrift finds and I absolutely love it!
 4. An SPF , actually you need every day but especially when soaking up in the water and sun.
 5. A floatie! Well, I am all for water sports and exercise but if I a, relaxing = floatie. These donut floaties were the bestest!
 6. A drink in your hand! Your favorite one but if you can’t get your favorite one get at least a strong one 😛
 7. Music! I was floating to reggaeton, Pandora chose it for me based on my most frequent requests … and it was so much fun no better music for pool chill!
 8. Sunnies! The bigger the better! For the protection of course but also to match your fabulous personality.
 9. Pool. Well it would be helpful to have one, but I know it’s not so easy so bath tun will do! You can be fabulous in your house.
 10. You know what? If all above fails or you are still in quarantine the drink will do too. You can be fabulous anywhere with your favorite drink or a strong one ;P

I am not the best swimmer but I think I was a mermaid in my previous life! Beach, pool water in general make me happy and relaxed.

Where and how do you relax?

xoxo

 Wszyscy możemy zgodzić się, że relaxik jest potrzebny i wszyscy na to zasługujemy! Po całym stresującym czasie, w którym żyjemy, wszyscy zasługujemy na trochę relaksu i zabawy!

Wiem, że wszyscy relaksują się inaczej, jestem aktywna nawet na wakacjach, ale kiedy się relaksuję, potrzebuję plaży lub basenu. Nie ma nic lepszego niż pływanie po wodzie i opalanie się

Jak spędzić modnie i wspaniale czas na basenie?

 1. Potrzebujesz ciekawego bikini. Życie jest zbyt krótkie, aby nosić nudne bikini. Uwielbiam te bez ramiączek z ciekawymi printami . Ten marmurowy jest również świetny, ponieważ podkreśla opaleniznę 🙂
 2. Potrzebujesz kapeluszi! Im większy tym lepszy! Kocham słońce Naprawdę, ale kocham też moją skórę. Uwielbiam też nakrycia głowy, dla mnie zawsze jest dobry dzień na kapelusz.
 3. Narzutkę! Im bardziej niepowtarzalne, tym lepiej. To kimono było jednym z rzadkich znalezisk w lumpeksie i uwielbiam je!
 4. SPF, właściwie potrzebujesz na co dzień, ale szczególnie, gdy zanurzasz się w wodzie i słońcu.
 5. Koło, materacyk lub pączka! Cóż, jestem zwolennikiem sportów wodnych i ćwiczeń, ale jeśli relaks = to leniwe pływanie na pączusiu. Te pączki były najlepsze!
 6. Drink w twojej dłoni! Twój ulubiony, ale jeśli nie możesz dostać swojego ulubionego, zdobądź co najmniej silny: P
 7. Muzyka! Ja relaksowałam się do reggaeton, Pandora wybrała go dla mnie na podstawie moich najczęstszych próśb … i to była świetna zabawa, nie lepsza muzyka na relaks w basenie!
 8. Okularki! Im większe tym lepsze tak jak kapelusz! Oczywiście dla ochrony, ale także żeby oddawały Twoją osobowość.
 9. Basen. Dobrze byłoby mieć taki, ale wiem, że nie jest to takie łatwe, więc wanna wystarczy i! Możesz być modna w swoim domu.
 10. Wiesz co? Jeśli wszystko powyższe zawiedzie lub nadal będziesz poddana kwarantannie, drink wystarczy! 

 Nie jestem najlepszą pływaczką, ale myślę, że w poprzednim życiu byłam syreną! Plaża, basen i ogólnie woda sprawiają, że jestem szczęśliwa i zrelaksowana.

Gdzie i jak się relaksujesz?

buziaki
Patinka

xoxo Patinka