Maxi dress

clothes-hanger_318-43294
My fashion:
Shoes: Asos
Hat: Forever 21
Bag: Old Navy 
Sunglasses: Ray Bans
Armlet: Amazon 
Tatoo: Azure Temporary Metalic Tatoo Jewelry 
I can’t stress it enough how much I love Summer! All the colors and light effortless Summer dresses and clothing.
I can’t get enough of it! Today I am taking you on a little trip to this unexpectedly unknown ( to many people ) Park with the best views of the City. Welcome to one of the biggest Jersey treasures Liberty State Park .Where you can relax and chill or be as active as you want to, there is plenty of space to play, run and bike.
You could also be like me and just go and get the best views. Liberty State Park is a green oasis in the middle of Metropolitan northern New Jersey. With the Manhattan skyline, the Statue of Liberty and Ellis Island as a spectacular backdrop, Liberty State Park is one of the state’s most dramatic parks. You can get here by car, public transportation or ferry. On this gorgeous day we decided to have a little picnic and BBQ and enjoy the weather! Before everybody arrived I took a little stroll around. My Tribal Print Cut-Out Maxi Dress felt amazing on a hot Summer day. Very effortless and light and so much fun. The cutouts make it look stunning ( and they help on the hot day lol) I found it online! Winning!  You don’t really need much when you are wearing prints like that but I wouldn’t be myself if I didn’t accessorize it. Summer is a perfect time to have some fun also with your jewerly. I added a beautiful handlet from Meg Jewelry collection, armlet and went completely nuts with  a gorgeous metallic tatoo.
An old navy sack bag is always handy for any occasion and my green sunnies  became my do-not live a house with out it- item 🙂 A hat for protection ( no not really I  just love hats 🙂 and I was ready to party. What should we put on the grill?
 

Patinka

 

Nie jestem w stanie podkreślić wystarczająco, jak bardzo kocham lato! Wszystkie kolory i lekkie ubrania, sukienki i bardzo latwe połaczenia. Muszę pokorzystac i nacieszyć się tą przepieknaą aura! Dziś zabieram Was na małą wycieczkę do tego niespodziewanie nieznanego (dla wielu osób) parku z najpiękniejszymi widokiem na miasto. Zapraszam do jednego z największych skarbów Jersey – Liberty State Park, gdzie można się odprężyć lub zrelaksować, albo spędzić czas bardzo aktywnie. Jest tu dużo miejsca do zabawy, sportów i rowerów.

A możesz też tak jak ja przybyć rządna pięknych widoków (i tła do fotek) gwarantuje jedne z lepszych. Liberty State Park to zielona oaza w środku metropolii północnego New Jersey. Z Manhattanem, Statuą Wolności i Ellis Island. Liberty State Park jest jednym z państwowych najbardziej scenicznych parków. Można się tu dostać samochodem, publicznym transportem lub promem.W tym pięknym gorącym dniu zdecydowaliśmy się trochę popiknikowacpogrillować z przyjaciolmi i nacieszyć pogodą! Zanim wszyscy przybyli wybrałam się na króciutki spacer. Moja wzorzysta i powycinana długa sukienka sprawdziła się świetnie w ten upalny letni dzień.Wycięcia sprawiają, że wygląda oszałamiająco ( i pomagają w upalny dzień lol ) Jest bardzo wygodna i lekka, i tak fajnie się prezentuje ( znalazłam ja zupełnie przypadkowo i od razu przypadłysmy sobie do gustu) . Tak naprawdę nie trzeba wiele, gdy masz na sobie wzorki w tym stylu, ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jeszcze jakichś błyskotek. Lato to idealny czas, aby się zabawić także z dodatkami.
Dodałam piękną bransoletkę i bransoletkę na ramię z kolekcji biżuterii Meg. Do tego zaszalałam ( a co raz się żyję ) i zrobiłam sobie złoty tatuaż. Pięknie się wszystko mieniło w słoneczku. Torebka sakiewka przydaje się na naprawdę różne okazje czy bardziej casual czy fancy. Zielone okulary stały się moim – nie ruszaj się z domu bez nich – rodzajem niezbędnika i kapelusz dla ochrony przed slońcem (a tak naprawdę bo uwielbiam kapelusze 🙂 Ok dosyć spacerowania. Jestem gotowa do imprezowania i grillowania. Co by tu wrzucić na ruszcik?
buziaczki
 
Patinka
 
 
IMG_7504
IMG_7496
IMG_7491
IMG_7482
IMG_7467

xoxo Patinka