Winter #Selfie

clothes-hanger_318-43294 
My fashion:
Hat: Rainbow
Coat: Vintage 
leaf ring Ellen Hunter New York
Clutch: Asos
Joggers: Zara 
T-Shirt: Bitten by Sarah Jessica Parker 
Kicks: Nike
 
Winter in NYC and in area has its better and worse days 🙂 I am taking advantage of it as much as I can, especially on good days and I am exploring Winter’s fun ( really I just said that? Winter could be fun???)  I am trying to identify my own Winter self(ie) with more fashion options. I must admit Winter wardrobe is pretty cool with all the layering and comfy fabrics! There are no real rules of what goes with what, that could be pretty fun and different! I am a mixer! I love mixing casual with  fancy! This is an outfit for my day off. When I don’t work or blog, I run around like a headless chicken to get all my errands, meetings and inspirations in check! Even though I love high heels there are times I really go for comfy shoe or look.
A few days ago I got really lucky with a cool gift. My personal sneaker aficionado/collector aka hubby (or how I like to call him sneaker addict 😛 ) brought me a pair of pure comfiness so called NIKE’s 🙂 hard to believe but that’s just my second pair of NIKE’s in life! It was time!
My new kicks are so me! I love the gold and how fabulous they are!
I wore a pair of cool joggers and for a true SATC moment Carrie Bradshaw T-shirt!
My new favorite #Selfie hat kept me warm and a little clutch was perfect for all the trinkets I needed that day.
I needed something to keep me very warm  and there is nothing better than a big fury coat ( faux of course) It was also fun to see people’s looks when I was passing them by 🙂
For a little addition ( but how important for me)  knuckle rings and a statement leaf ring form Ellen Hunter New York collection.  Just perfect little somethin’ somethin’.
I was going and running like crazy… crazy but in style 🙂
What do you wear or your (crazy) day off?
Patinka
 
Zima w NYC i w okolicach ma swoje lepsze i gorsze dni 🙂 Staram się korzystać z uroków zimy jak tylko mogę zwłaszcza w te lepsze dni. ( naprawdę to napisałam? zima ma jakieś zalety?) staram się również odkrywać siebie i  nowe opcje modowe w takim zimnie! Muszę przyznać, że zimowa garderoba może być całkiem ciekawa dzięki wszystkim warstwom i cieplutkim i milusim materiałom. Tak naprawdę nie ma żadnych zasad co można łączyć a co nie! I ja lubię sobie pomieszać. Codzienność z niecodziennością. Ten look dosłownie wrzuciłam na siebie w parę minut! To look na dzien wolny 🙂
Kiedy nie pracuję i nie bloguję i nie robię tysiaca innych rzeczy to biegam jak kurczak bez głowy, żeby pozałatwiać wszystkie sprawy, spotkania, zdjęcia i inspiracje. Mimo tego, że kocham buty na wysokim obcasie to są takie momenty, że stawiam na wygodę i płaskie buty i bardziej wygodny look.
Tak się składa, że miałam szczęście i przyjemność dostać fajny prezent parę dni temu. Moj osobisty miłośnik/kolektor NIKE’ ow, a ja go nazywam mężem lub uzależnionym od butów ( w szczegolnosci  NIKE’ow) podarował mi czystą wygodę w postaci błyszczących i pięknych złotych  Nike’ow. Uwielbiam je bo są bardzo w moim stylu. Trudno uwierzyć, ale to dopiero druga para NIKE’ow w życiu. Juz był najwyższy czas 🙂
 Założyłam spodnie z dresu ( dresiara!) i żeby poczuć się trochę jak Carrie Bradshaw w moim ulubionym T-shirtcie ze starej kolekcji Sarah Jessica Parker.
Moja nowa ulubiona czapa #Selfie dala trochę ciepełka, a malutka torebeczka była idealna na drobiazgi. które były mi potrzebne. Nie zapominajmy, że jest dość zimno ( choć jak wspominałam był to troszkę lepszy dzien) więc potrzebne mi było coś ciepłego. Nie ma nic lepszego niż duży cieplusi futrzak ( oczywiście sztuczny) Śmiesznie było tez patrzeć na reakcje ludzi, ktorych mijałam 🙂
Malutkie błyskotki( ale bardzo ważne dla mnie) midi pierścionki i pierścionek z kolekcji Ellen Hunter New York w postaci liścia. Tak, zeby dodać co nieco.
Biegałam i załatwiałam wszystko jak szalona…szalona,  ale przynajmniej ze stylem 🙂
A wy co ubieracie w wolnym ( szalonym) dniu?
buziaczki
Patinkaxoxo Patinka

You might also like

33 comments

  1. jestem u Ciebie po raz pierwszy i muszę Ci to powiedzieć: powalił mnie Twój kolor włosów. Wspaniały!
    Co do stylówki, naprawdę świetny futrzak i buty.
    Bardzo mi się tu podoba i zostaję na dłużej 🙂

  2. Yes take advantage! 🙂 You look very sporty chic. Love the purse. 🙂
    Thanks for following my blog. I'm following back please. 🙂

    missymayification.blogspot.co.uk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.