Celfie

clothes-hanger_318-43294
 
My fashion:
Top: 2LUV
Earrings: Chanel
Pants: Alloy
Blazer: Asos
Pumps:  Caressa
Bag: no name Tjmaxx
Bracelets: gifts and all over the place
Phone case: gift from a dear friend from H&M
We live in an era of selfies and I am guilty of it too…
I came across this little definition what selfie is 🙂
 Selfie – A picture taken of yourself that is planned to be uploaded to Facebook, Instagram or any other sort of social networking website. A selfie is usually accompanied by a kissy face ( or duck face) or the individual looking in a direction that is not towards the camera.
lol
It’s pretty much an accurate definition because that’s the only reason for selfies.
 Everybody does it 🙂 just check phones 🙂 but maybe not everybody posts it. I am not selfie addict but I must admit I commit a selfie crime too.
let me show you my selfie self 🙂
This is a very spontanious shoot on the way to the movies and from running some errands we found this little overpass/ bridge ( tourists for life 🙂 and the sun was showing off so it made this little not really special place look amazing!
In my Celfie top I was trying to catch some sun rays and of course my best selfie. My look is casual but always with a bit of sparkle or wild favorite print 🙂 colors are very important to me so I love new bag which I scored at Tjmaxx where I of course went to buy something completly different. It’s hart to walk away from a great sale.
My leopard print pumps are the best and really comfy. I found my latest craziness lots of little fun and weird bracelets. and for those who know me I always have an extra sweater or jacket no matter where I am but I get cold easily 😛
This sweater/ blazer with leather sleeves
 keeps me protected from the evil cold while looking really good.
Even though people usually call my style very funky and I agree…deep down I am a classy lady and will never say know to timeless classic pieces. Chanel is one of my guilty pleasures and I love my Chanel studs dearly.
According to definition Selfie supposed to be kissy so I am sending you a big juicy kiss.
MUAHHHHHHH!!!!
Patinka
Żyjemy w erze selfie lub tzw słit foci ja też przyznaję się bez bicia jestem winna…
 Przeczytałam ostatnio definicję czym tak naprawdę jest to selfie- jest to zdjęcie robione z zamiarem umieszczenia na Facebooku lub Instagramie lub innej tego typu stronie. Selfie zazwyczaj przedstawia buziaka ( albo tzw kaczkę) lub osobę patrzącą w dal.
haha
Jest to dość dokładny opis bo słit focie właśnie po to są.
Każdy robi takie fotki! Przyznać się! Wystarczy przejzec telefony, ale może nie każdy je wrzuca na publiczne portale 🙂 ja nie jestem uzależniona od selfie, ale muszę przyznać, że czasem zdarza mi się popełniać to przestępstwo.
No to pokażę Wam swoje selfie.
To bardzo spontaniczna sesja. W drodze do kina i podczas załatwiania paru spraw na mieście natrafiliśmy (jako zawodowi już turyści) na taki mały wiadukt/ most. Nie jest to jakaś super specjalna miejscówka, ale słońce się wręcz popisywało i sprawiło, że miejsce wyglądało cudnie. W moim Celfie top starałam się złapać trochę tych pięknych promyków i jak najlepszą słit foci ę. Mój look jest na wygodnego 🙂 ale oczywiście z paroma moimi ulubionymi dodatkami. Trochę błyskotek i pazura! kolory mają teraz w moim życiu ważne znaczenie dlatego uwielbiam moją nową zdobycz z TjMaxxa. Oczywiście byłam tam po coś zupełnie innego, no ale cóż ciężko przejść obojętnie 🙂
Uwielbiam moje panterkowe buciki za wygodę i wygląd. Odnalazłam swojego najnowszego bzika, mnóstwo różnych malutkich i dziwacznych bransoletek. Dla tych którzy mnie znają sweter/ kurtka  latem to nie nowość jestem notorycznym zmarzluchem wiec ten kurtko sweterek ze skórzanymi wstawkami nadaje się świetnie na wszelki wypadek takiego zła jakim jest zimno 🙂
Mimo tego, że dużo ludzi nazywa mój styl funky…z czym się zgadzam…ale głęboko gdzieś jestem za klasyką i nigdy nie odmówię sobie ponadczasowej mody. Chanel jest jedna z moich słabości  i kocham swoje kolczyki szczerze 🙂
Jak to w definicji opisano słit focia nie była by słit focią gdyby nie było buziaka wiec przesyłam siarczystego ogromnego
MUAAHHHH!!!!!
Patinka
  

xoxo Patinka

You might also like

14 comments

  1. Oh i ja uwielbiam te Twoje panterkowe cuda<3-do zwierzęcych motywów mam absolutną słabość:-)Co do słit foci to faktycznie całuśne,no bo jakby inaczej jak takie etui ustne w posiadaniu;-)-super!

Leave a Reply

Your email address will not be published.